Povrchová úprava

     Šperky, ponúkané v online obchode Lottka.sk majú zvyčajne upravovaný povrch tak, aby dodali Vášmu klenotu ten správny vzhľad.

     Ródiované šperky - sú šperky elektronicky potiahnuté ródiom. Ródium je najdrahší vzácny kov skupiny platinových kovov sivo-bieleho vzhľadu. Tento vzácny kov dodáva šperkov žiarivý, dlhotrvajúci vzhľad. Ródium sa používa na poťahovanie strieborných aj zliatinových šperkov. Šperky, poahované ródiom majú v našom obchode v názve písmeno "R"

     Pozlátené šperky - sú šperky potiahnuté zvyčajne žltým, alebo ružovým zlatom, Šperky, poahované žltým, alebo ružovým zlatom majú v našom obchode v názve písmeno "G"

     Pri niektorých šperkoch sú vyššie spomínané spôsoby povrchovej úpravy kombinované tak, aby majstri šperkári dosiahli želaný efekt a zvýraznili krásu šperku. Šperky, poahované ródiom a žltým, či ružovým zlatom majú v našom obchode v názve písmená "GR"

     Pri nosení každého šperku pamätajte, že klenot verne odráža spôsob, akým sa k nemu jeho majiteľ správa. Ak dodržíte zásady starostlivosti o šperky a budete sa o ne stara, budú Vám robi rados veľmi dlho.

Lottku - šperky Swarovski poháňa Zen Cart
Parse Time: 0.137 - Number of Queries: 52 - Query Time: 0.027522382171631